W akcji „Poczytaj mi, kolego” uczestniczyli uczniowie kl. I. Brawo, bo czytanie książek daje wiele korzyści. Zapraszamy i zachęcamy innych uczniów do wspólnego czytania.
W dniu dzisiejszym Szkolny Klub Wolontariusza zakończył akcję „Herbatka dla Seniora”. Zebrane herbaty, kubeczki oraz filiżanki zostały przekazane przez naszych wolontariuszy do Domu Pomocy Społecznej w […]
Ślubowanie i pasowanie na ucznia to podniosłe i ważne wydarzenie w naszym szkolnym kalendarzu imprez. Jak co roku, w październiku uczniowie klasy pierwszej rozpoczęli uroczystość występem […]