Dziś odbył się konkurs „Leśne Potyczki”, w którym nasza drużyna zdobyła 2. miejsce. Co więcej, jako jedyni weszliśmy do finału z największą liczbą punktów. Jesteśmy bardzo dumni z chłopaków, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę i pokazali ogromne zaangażowanie oraz ducha walki!