W czwartek 2 października 2025 roku uczniowie klasy VI i VIII w ramach zajęć edukacji zdrowotnej brali udział w warsztatach poświęconych ogrodom permakulturowym. Dziękujemy Pani Anicie Ponikło za ciekawe zajęcia i pokazanie nam, jak założyć skrzynię permakulturową, a Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno – Wychowawczemu za możliwość obejrzenia ich ogrodu.