Konkursy

Harmonogram konkursów szkolnych w roku szkolnym 2019/2020

L.p.

Temat(yka) konkursu

Termin

Klasy

Organizator(zy)

1.

Konkurs w ramach Europejskiego Dnia Języków Obcych

IX 2019

IV-VIII

Anna Kierepka

Justyna Grechuta

2.

Konkurs przyrodniczy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

X 2019

VI-VIII

Anna Mazur

3.

Konkurs historyczno-plastyczny „Wiem wszystko o mojej miejscowości”

X 2019

VII-VII

Justyna Grechuta

Grzegorz Wajs

4.

Konkurs wiedzy o patronie

X 2019

I-VIII

Justyna Grechuta

5.

Konkurs polonistyczny Multitest – Albus

X 2019

IV-VIII

Ewa Brogowska

Barbara Kurus-Frankowska

6.

Konkurs z j. angielskiego „Leon”

XI 2019

IV-VIII

Anna Kierepka

7.

Konkurs plastyczny „Barwna jesień”

XI 2019

0” – III

Wiesława Ważna

Joanna Barcikowska-Broszko

Marta Kościelecka

Jolanta Lautenszleger

8.

Wielka Liga Czytelników

XI 2019

I-III

IV-VIII

Bożena Kasperska

9.

Biologiczna Liga Zadaniowa

XII 2019

V-VI

Anna Mazur

10.

Festiwal kolęd

XII 2019

I-III

Joanna Barcikowska-Broszko

Marta Kościelecka

Jolanta Lautenszleger

11.

Konkurs na kartkę świąteczną organizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych w Przemyślu

XII 2019

IV-VIII

Grzegorz Wajs

12.

Konkurs z j. angielskiego „Olimpus”

I 2020

IV-VIII

Anna Kierepka

13.

Konkurs ortograficzny

I 2020

I-III

Joanna Barcikowska-Broszko

Jolanta Lautenszleger

14.

Matematyczna Liga Zadaniowa

I 2020

IV-VIII

Anna Błaut

Anna Pata

15.

Geograficzna Liga Zadaniowa

II 2020

IV-VIII

Bożena Kasperska

16.

Konkurs wiedzy pożarniczej

III-IV 2020

VI-VIII

Jerzy Pałczyński

17.

Konkurs Języka Angielskiego w Narolu

III 2020

IV-VIII

Anna Kierepka

18.

Konkurs recytatorski „Zielono mi”

III 20202

0”- III

Wiesława Ważna

Joanna Barcikowska-Broszko

Marta Kościelecka

Jolanta Lautenszleger

19.

Piękno mowy ojczystej” – konkurs literacki (wiersz, rymowanka)

III 2020

IV-VIII

Ewa Brogowska

Barbara Kurus-Frankowska

20.

Konkurs geologiczny – edycja XXI

  1. plastyczny

  2. literacko – geologiczny

III 2020

IV-VI

VII-VIII

Bożena Kasperska

Grzegorz Wajs

Ewa Brogowska

21.

Konkurs matematyczny „Smyk liczy w mig”

IV 2020

II-III

Marta Kościelecka

22.

Dzień Książki”

IV 2020

IV-VIII

Ewa Brogowska

Barbara Kurus-Frankowska

Bożena Kasperska

Grzegorz Wajs

23.

Człowiek – cudowna maszyna”

V 2020

VII-VIII

Anna Mazur

24.

Konkurs czytelniczy „Potrafię czytać”

V 2020

II-III

Joanna Barcikowska-Broszko

Jolanta Lautenszleger

25.

Konkurs matematyczny Kangur

V 2020

IV-VIII

Anna Błaut

Anna Pata

26.

Konkurs polonistyczny Multitest – Albus

V 2020

IV-VIII

Ewa Brogowska

Barbara Kurus-Frankowska

27.

Konkurs geograficzny Odkryj świat z czasopismem „Poznaj Świat”

V 2020

V-VIII

Bożena Kasperska

28.

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

VI 2018

VII-VIII

Justyna Grechuta

15.

Albus matematyczny

W ciągu roku szkolnego

IV-VIII

Anna Błaut

Anna Pata

Facebook
Skip to content